V PÁTEK 13. SE OTEVŘOU BRÁNY STANIC PROFESIONÁLNÍCH HASIČŮ

09.05.2011 18:07

Tradiční Den otevřených dveří u HZS Zlínského kraje Tradičně se v pátek 13. otevřou brány všech stanic profesionálních hasičů ve Zlínském kraji a hasiči zahájí svůj Den otevřených dveří.

 

V letošním kalendářním roce vyšla tato akce znovu pouze na jeden jediný den a pro všechny návštěvníky to bude jedinečná příležitost nahlédnout do práce profesionálních záchranářů. V době od 08:00 do 15:00 hod. jsou naši pracovníci připraveni s prezentací svých dovedností i zásahové techniky.

 

Naše stanice navštěvují ročně tisíce dětí i jejich doprovodů a v tento den jsme pro ně připravili rozšířený prezentační program. Je možné si prohlédnout nejen výjezdová vozidla a speciální techniku, ale děti si mohou vyzkoušet různé záchranářské dovednosti a seznámit se také s prevencí před požáry.

 

Naše stanice je možné navštívit v těchto třinácti městech Zlínského kraje: Zlín, Otrokovice, Luhačovice, Slavičín, Valašské Klobouky, Uherské Hradiště, Uherský Brod, Kroměříž, Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Morkovice-Slížany, Valašské Meziříčí a Vsetín.

 

 


https://www.sdhlhotauvsetina.webnode.cz/